Pirkuma noteikumi

Interneta veikala WWW.KAVIALE.LV (turpmāk – interneta veikals) īpašnieks ir “Kaviale” SIA (Reģ. nr. 40203131330), kas atrodas Rīgā, Kauguru iela 9, LV-1046.

Pirkšanas līguma, preču un cenas spēkā esamība

Tiek piemēroti pārdošanas nosacījumi: pērkot preces tiešsaistes veikalā. Interneta veikalā pārdoto produktu cenas ir norādītas blakus produktiem. Maksa par preču piegādi ir atkarīga no pircēja atrašanās vietas un piegādes veida. Piegādes maksa pircējam tiek parādīta pirkuma noformēšanas brīdī. Informācija par precēm tiek sniegta tiešsaistes veikalā tieši blakus precēm.

Maksājuma metodes un pārdošanas valūta

Interneta veikala pārdošanas valūta ir eiro. Maksājumu veidi tiešsaistes veikalā: bankas saites un bankas kartes.

“Kaviale” SIA ir atbildīgs par personu datu apstrādi. Maksājuma veikšanas brīdī “Kaviale” SIA nodod maksājuma apstrādei nepieciešamos datus maksājumu apstrādātājam “Maksekeskus” AS.

Pasūtījuma veikšana

Lai veiktu pasūtījumu, iepirkumu grozā jāpievieno vēlamie produkti. Lai veiktu pasūtījumu, aizpildiet nepieciešamos datu laukus un atlasiet atbilstošo produkta piegādes veidu. Pēc tam uz ekrāna tiek parādīta pasūtījuma kopsumma, kuru var samaksāt, izmantojot bankas saiti vai citu maksājuma risinājumu. Līgums stājas spēkā no maksājuma saņemšanas brīža. Ja pasūtītās preces nevar piegādāt preču beigu termiņa vai kāda cita iemesla dēļ, pircējs tiek informēts pēc iespējas ātrāk un samaksātā nauda (ieskaitot piegādes izmaksas) tiks atmaksāta nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma nosūtīšanas.

Piegāde

Preces tiek nosūtītas uz šādām pilsētām: Rīga, Rīgas apkartne, Jūrmala. Preces tiek piegādātas klientam no durvīm līdz durvīm ar Kaviale SIA līguma partneru kurjeru. Pasūtījumus no 49 eiro (ieskaitot PVN 21%) tirgotājs piegādā klientam bez maksas. Visiem pasūtījumiem, kuru kopsumma ir mazāka par 49 eiro (ieskaitot PVN 21%), tiks pievienota kurjerpasta maksa 4,50 eiro par pasūtījumu (ar PVN 21%). Piegādes izmaksas, ja piemērojamas, sedz pircējs, un atbilstošā informācija par cenu tiek parādīta blakus nosūtīšanas metodei. Sūtījumi Rīgas robežās parasti sasniedz pircēja norādīto galamērķi 1 darba dienas laikā pēc pārdošanas līguma stāšanās spēkā. Priekšnosacījums preču piegādei klientam nākamās darba dienas laikā ir tāds, ka pasūtījums tiek iesniegts ne vēlāk kā plkst. 15:00. Līdz nākamajai darba dienai preces klientam tiks nosūtītas visā Rīgas apkārtnē, Rīgā un Jurmalā. Izņēmuma gadījumos jums ir tiesības piegādāt preces 7 darba dienu laikā. Tirgotājs cik drīz vien iespējams informē klientu par izņēmuma gadījumiem.

Atteikuma tiesības

Interneta veikalā kaviale.lv pārdotās preces ātri bojājas. Interneta veikalam nav jāpieņem atpakaļ ātri bojājošās preces. Ja preces neatbilst pasūtītajam (nepareiza vai nepilnīga lieta), pircējam ir pienākums pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 24 stundu laikā pēc preces saņemšanas, informēt tirgotāju. Pircējam ir pienākums nodrošināt preču uzglabāšanas apstākļus atbilstoši ražotāja norādījumiem (temperatūras diapazons norādīts uz produkta etiķetes). Nepareizu vai nepilnīgu izstrādājumu var atgriezt tikai oriģinālajā iepakojumā, ja tas nav atvērts. Tirgotājam nav pienākums aizstāt vai pieņemt atgrieztus produktus, kuru iepakojums ir atvērts (izņemot preces, kuras pārvadāšanas laikā ir atvērtas mehānisku bojājumu rezultātā).

Tiesības iesniegt prasību

Interneta veikals ir atbildīgs par pircējam pārdoto preču neatbilstību vai trūkumiem, kas jau pastāvēja piegādes laikā. Pircējam ir tiesības vēlākais 24 stundu laikā sazināties ar interneta veikalu, nosūtot e-pastu uz info@kaviale.lv vai zvanot pa tālruni: +371 23 999 793.

Interneta veikals nav atbildīgs par defektiem, kas radušies pēc preču piegādes pircējam. Pircējs apņemas nodrošināt preču uzglabāšanas nosacījumus atbilstoši preču ražotāja norādījumiem (uzglabāšanas temperatūras diapazons norādīts uz iepakojuma etiķetes). Ja no interneta veikala iegādātajām precēm ir trūkumi, par kuriem ir atbildīgs tirgotājs, tirgotājs salabos vai aizstās bojātās preces. Ja preces nevar labot vai nomainīt, tirgotājs pircējam atmaksās visas maksas, kas saistītas ar pārdošanas līgumu.

tirgotājs uz patērētāja sūdzību atbild rakstiski vai rakstveidā reproducējamā formā, cik drīz vien iespējams, bet ne vēlāk kā 15 dienu laikā.

Strīdu izšķiršana

Ja pircējam ir kādas sūdzības par interneta veikalu, tās jānosūta uz e-pasta adresi info@kaviale.lv vai zvanot pa tālruni: +371 23 999 793.

Shopping Cart