Mūsu partneri

Baltic Beach Hotel & SPA

Vienīga 5* viesnīca Jūrmalā un lielākais SPA centrs Baltijas valstīs.

36. Line Grill Restaurant

Grila restorāns Jūrmalā.

Light House

Izsmalcināts restorāns Light House Jurmala. Klasiska vidusjūras virtuve radīta ar kulinārijas viltību, svaigām izejvielām un Vecās Pasaules vīnu piedāvājumu.

Faces

Faces ir restorāns ne tikai ar izmeklēto ēdienu klāstu, bet arī mājīga vieta, kur ikviens apmeklētājs var novilkt savu ikdienišķo masku un atpūsties no pilsētas burzmas, steigas un raizēm.

Choice

Jūrmalā, Bulduros, dažu soļu attālumā no jūras brīvā un relaksētā atmosfērā  baudiet iemīļotus ēdienus.

Legend Beach

Ēdienkarte piedāva izsmalcinātu Eiropas virtuvi apvienojumā ar labākajam vietējām tradīcijām

Laivas

Restorāns LAIVAS, kopš atklāšanas 2014.gadā, ir veiksmīgi attīstījies un kļuvis par gastronomisku paradīzi. Pateicoties restorāna LAIVAS atrašanās vietai Lielupes krastā, Jūrmalā, restorāna apmeklējuma baudījums tiek pacelts vēl augstākā līmenī.

Barents

Restorāns lepojas ar savu ziemeļu izcelsmi un aicina baudt svaigākos, augstākās raudzes vietējos produktus – auksto ūdeņu jūras veltes, dārzeņus un citus labumus, kas rūpīgi atlasīti no neatkarīgiem vietējiem lauksaimniekiem un zvejniekiem.

Portofino

Restorāns Portofino atrodas Rīgās klusajā centrā, ēkā, kas būvēta Jugendstilā stilā. Portofino ēdienkartē atrodamas klasiskās itāļu virtuves vērtības, kas pielāgotas vietējām ēšanas tradīcijām.

Riviera

Restorāns Riviera ir tapis atbilstoši labākajām Vidusjūras valstu virtuves tradīcijām. Restorāna ēdienkartē apvienotas Itālijas, Spānijas, Francijas un Grieķijas kulinārijas garšas, ko papildina īpaši veidota Vidusjūras valstīs iecienītāko vīnu karte.

Italissimo

Itāļu virtuves restorāns.

Blend

Restorāns Blend ir gardēžu paradīze, izsmalcinātu ēdienu garšu pieredzi papildina lieliski vīni.

Buržujs

Dzīvesstila restorāns un austeru bārs.

Duvel's

Gastro Pub Duvels ir plaša ēdienkarte ar dažādiem gaļas un zivju ēdieniem, jūras veltēm, ēdieniem, kas gatavoti uz īstas uguns un oglēm, burgeriem un uzkodām, kas nevienu neatstās vienaldzīgu. Tur jūs varat nobaudīt izcilu virtuvi un visplašāko alus izvēli Rīgā.

Bon Vivant

BELGIAN BEER CAFE BON VIVANT Vivant ir plaša ēdienkarte ar dažādiem gaļas un zivju ēdieniem, jūras veltēm, ēdieniem, kas gatavoti īstas uguns un oglēm, burgeriem un uzkodām, kas nevienu neatstās vienaldzīgu. Pie mums jūs varat nobaudīt izcilu virtuvi un visplašāko alus izvēli Rīgā.

Senās Tradīcijas

Krievu virtuve restorānā “Senās Tradīcijas”.

Дядя Ваня

Krievu virtuves restorāns-taverna. Ēdienkartē iekļauti ēdieni pēc klasiskām krievu receptēm, bet ar mūsdienīgu pieskaņu. Bāra uzmanības centrā ir tīrs stiprais alkohols un mājās gatavotas tinktūras.

Naples

Itāļu restorāns uz saulainas terases ar elpu aizraujošu skatu uz jahtklubu.

Unagi Inu

Mūsdienīga Japāņu ‘soul food’ virtuve dinamiskā un krāšņā formātā. 

White House

WHITEHOUSE – Eiropas un Āzijas virtuves atmosfēra, apvienojumā ar izciliem vīniem, ved uz aizraujošu gastronomisku ceļojumu.

Vincents

Restorānu “Vincents” 1994.gadā aizsāka leģendārais latviešu šefpavārs Mārtiņš Rītiņš. Tagad tas ir kļuvis par mūsdienu urbānās eko virtuves stila un kvalitātes etalonu gan Latvijā, gan arī plašāk Eiropā.

COD

Pirmais restorāns Latvijā kurš piedāvā autentisku Japāņu virtuvi elegantā un mūsdienīgā izpildījumā. 

Zivju Lete

Piedāvājuma klāsts, kas sastāv no visu laiku iecienītākajiem jūras velšu ēdieniem un tradicionāliem vietējiem gardumiem.

Koya

Dzērieni un ēdieni blakus Rīgas ostai.

Fabrikas Restorāns

Fabrikas restorāns atrodas klusā Ķīpsalas apkaimē, tieši Daugavas krastā. Restorānā iespējams izgaršot un baudīt dažādu tautu un reģionu virtuvi, pieejams plašs zivju ēdienu un jūrasproduktu klāsts.

SKY

Lielveikali ar augstas kvalitātes produktiem.

Stockmann

Universālveikals Stockmann piedāvā saviem klientiem aizraujošu iepirkšanos un iedvesmo vislabākajiem pirkumiem. Labākais klientu serviss un kvalitatīvs preču sortiments.

Bonum Vinum

Vīna un delikatešu veikals.

Major Market

Šefpavāra Fjodora Kasatkina gastronomijas veikals Jūrmalā.

Lauku Bauda

LAUKU BAUDA ir Latvijas gaļas produkcijas un kulinārijas veikalu tīkls.

Shopping Cart